Bariši Šušnjaru još jedan mandat na čelu Udruge gospodarstvenika Posušje
Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz KTM Brine.



U restoranu Staza na Blidinju u četvrtak, 25. lipnja, održana je 24. Skupština Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je bila izvještajnog i izbornog karaktera.
Na sjednici su usvojeni financijsko izvješće za 2025. godinu te izvješće o radu Udruge.
Za predsjednika Udruge i u novom dvogodišnjem mandatu ponovno je izabran Bariša Šušnjar iz tvrtke Binvest, dok je za dopredsjednika izabran Branimir Oreč iz Krora.
Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz KTM Brine.
Izabrani su i članovi Upravnog odbora:
Dalibor Vican (Viza Trans)
Mario Begić (FeMis)
Jerko Gavran (Odvjetničko društvo Gavran)
Željko Pavković (Malucanović)
Josip Leko (Okel Invest)
Po funkciji u Upravni odbor ulaze i predsjednik te dopredsjednik Udruge.
U Nadzorni odbor izabrani su:
Damir Vican (Miviko)
Stipan Mrvelj (Mrvelji)
Zoran Lončar (Zolo)
Novoizabrano vodstvo vodit će Udrugu gospodarstvenika Posušje u iduće dvije godine, s ciljem nastavka zastupanja interesa lokalnog gospodarstva i jačanja suradnje među poduzetnicima.

Komentari