Srušen je, Vjesnikov neboder otišao u povijest
Vjesnik je izgorio u noći sa 17. na 18. studenog prošle godine.

Srušen je Vjesnikov neboder. Bageri su u popodnevnim satima srušili i posljednji kat. No, još ima posla jer treba odvesti betonske ostatke.
Podsjetimo, Vjesnik je izgorio u noći sa 17. na 18. studenog prošle godine.
Svi radovi na uklanjanju trebali bi završiti početkom srpnja, a onda se očekuje i normalizacija prometa na vrlo prometnom raskrižju Slavonske avenije i Savske ceste, javlja HRT.

Komentari